22 kwietnia 2024

Dyrektor handlowy

Lokalizacja: Kraków

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego, który będzie odpowiadał za rozwój strategii sprzedażowych i zarządzanie działem handlowym w firmie MK Care, specjalizującej się w usługach opiekuńczych. Kandydat powinien posiadać co najmniej rok doświadczenia na stanowisku zarządzającym w branży usług opiekuńczych lub pokrewnych, wykazywać się zdolnościami przywódczymi oraz mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku zarządzającym w branży usług opiekuńczych lub pokrewnych.
  • Wykazane sukcesy w rozwijaniu strategii sprzedażowych i osiąganiu ambitnych celów biznesowych.
  • Zdolności przywódcze i doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Mocne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Wysoka znajomość sektora usług opiekuńczych i zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Tworzenie i realizacja kompleksowych strategii sprzedażowych, zgodnych z celami i misją MK Care.
  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o utrzymanie i rozwój relacji z istniejącymi partnerami.
  • Analiza rynku usług opiekuńczych, identyfikacja trendów i nowych możliwości biznesowych.
  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym; szkolenie i motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów.
  • Ścisła współpraca z zespołami operacyjnymi i marketingowymi w celu optymalizacji oferty usług.
  • Przygotowywanie i prezentacja raportów sprzedażowych i analiz rynkowych dla zarządu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 10.000 zł + prowizja za realizację celów (umowa B2B).
  • Stanowisko z możliwością wpływu na kształtowanie rynku usług opiekuńczych.
  • Autonomię w podejmowaniu decyzji oraz możliwość wprowadzania własnych inicjatyw.
  • Wsparcie ze strony zaangażowanego i innowacyjnego zespołu.