1. pl
  2. en

25 marca 2024

Operator maszyny CNC

Lokalizacja: Straubenhardt (Niemcy)

Operator maszyny CNC musi posiadać odpowiednie doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, a także znać język niemiecki na poziomie co najmniej B1. Odpowiada za programowanie, konfigurowanie, przezbrajanie i obsługę centrów obróbczych (3 do 5-osiowych), korzystając z systemu sterowania Siemens, w tym CAD-CAM w budowie. Jego zadaniem jest obróbka materiałów takich jak aluminium, stal i żeliwo oraz monitorowanie jakości komponentów. To stanowisko wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej i umiejętności precyzyjnej pracy.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego min. B1.

  • Programowanie, konfigurowanie, przezbrajanie i obsługa (3- do 5-osiowych centrów obróbczych).

  • System sterowania Siemens (CAD-CAM w budowie).

  • Obróbka aluminium, stali i żeliwa.

  • Monitorowanie jakości komponentów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2600€ netto plus premie.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę.

  • Praca w systemie 1-zmianowym.