23 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego przy kompletacji zamówień

Lokalizacja: Regensburg (Niemcy)

Główne zadania na tym stanowisku to kompletacja zamówień z wykorzystaniem wózka widłowego, transport palet z napojami oraz załadunek i rozładunek ciężarówek. Wymagana jest również znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2, co ułatwi komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Doświadczenie w prowadzeniu przednich oraz długich wózków widłowych

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2

  • Kompletacja zamówień z wykorzystaniem wózka widłowego (praca w browarze)

  • Transport palet z napojami

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2050 euro netto plus dodatki

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę

  • Praca w systemie 1-zmianowym