1. pl
  2. en

15 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - praca dla par lub grupy osób

Lokalizacja: Wangen w Allgäu (Niemcy)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie sałatek, deserów oraz małych dań, a także za przygotowanie warzyw do potraw. Szukamy kogoś z pracowitością, pozytywną energią i zaangażowaniem, kto jest gotowy do pracy w dynamicznym środowisku kuchni. To stanowisko oferuje możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów oraz rozwój umiejętności kulinarnych w przyjaznej i pełnej pasji atmosferze. Jeśli jesteś osobą kreatywną, która chce przyczynić się do tworzenia wyjątkowych doświadczeń kulinarncyh, to jest to miejsce dla Ciebie.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego poziom min. A2

  • Doświadczenie w gastronomii

  • Prawo jazdy kat B + własny samochód

  • Pracowitość, pozytywna energia, zaangażowanie

  • Pomoc szefowi kuchni

  • Przygotowywanie sałatek, deserów oraz małych dań

  • Przygotowywanie warzyw do potraw

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13,50 euro/h brutto (ok. 1600 euro netto + premie - dodatek zmianowy)

  • Wymiar godzin: pełny etat 168 godzin/miesięcznie (klasa podatkowa 1)

  • Praca w systemie 2-zmianowym

  • Bezpłatne zakwaterowanie (max. 25 km od miejsca wykonywania pracy)

  • Czas trwania umowy: do 06.10.2024