1. pl
  2. en
  3. de
  4. sk
  5. cs
  6. uk
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. sk
  5. cs
  6. uk
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. sk
  5. cs
  6. uk
jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej
14 December 2023

Manažer značky na Slovensku

Personální agentura MK JOB v Námestově hledá zkušeného kandidáta na pozici vedoucího pobočky.

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy
- Atraktivní plat 1 600 EUR čistého
- Možnost profesního rozvoje v dynamicky se rozvíjející společnosti

Náplň práce:
- Vedení kancelářských záležitostí spojených s agenturou práce
- Vedení týmu zaměstnanců kanceláře
- Vedení aktuální dokumentace v souladu s platnými předpisy
- Komunikace s klienty a uchazeči na trhu práce
- Používání kancelářských programů včetně Excelu a Wordu

Požadavky:
- Minimálně jeden rok praxe v kancelářské práci
- Velmi dobrá znalost Microsoft Office
- Schopnost řídit tým a přístup k týmové práci
- Výborná organizace práce a schopnost zvládat multitasking
- Znalost anglického a polského jazyka výhodou

Informační povinnosti

Otevírací doba

Pondělí - pátek
8:00 - 16:00

MK Job - personální agentura
personální agentura

Ulice Wielicka 250
30-663 Krakov

+48 607 355 106

- service in Polish

+48 536 354 643 - service in English
NIP: 6423216650
REGON: 382894748
KRS: 0000778248