1. pl
  2. en

21 lutego 2024

Dyrektor ds. HR

Lokalizacja: Kraków

Dołącz do naszego zespołu w roli Dyrektora ds. HR w MK Job! Szukamy doświadczonego lidera, który będzie kierował strategią zasobów ludzkich, rozwijając naszą kulturę organizacyjną i dbając o efektywne zarządzanie personelem. Jeśli masz pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań HR, czekamy na Ciebie!

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale HR.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Zdolność do kreatywnego myślenia i podejścia do zagadnień HR.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami.
  • Kierowanie i nadzorowanie wszystkich procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmie.
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rekrutacyjnych oraz działań związanych z rozwojem pracowników.
  • Monitorowanie i ocena skuteczności działań HR oraz wprowadzanie innowacji w obszarze zarządzania personelem.
  • Utrzymywanie wysokiego standardu relacji z zespołem pracowniczym.
  • Współpraca z innymi działami w celu efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 15.000 zł miesięcznie (umowa B2B).
  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie liczą się pomysły i zaangażowanie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.