1. pl
  2. en
  3. de
  4. sk
  5. cs
  6. uk
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. sk
  5. cs
  6. uk
  1. pl
  2. en
  3. de
  4. sk
  5. cs
  6. uk

WYŚLIJ CV

14 grudnia 2023

Kierownik oddziału na Słowacji

Agencja rekrutacyjna MK JOB w Námestovie poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Oddziału

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie 1 600 EUR netto
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie spraw biurowych związanych z agencją zatrudnienia
- Zarządzanie zespołem pracowników biurowych
- Prowadzenie aktualnej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Komunikacja z klientami i kandydatami na rynku pracy
- Obsługa programów biurowych w tym Excel i Word

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej
- Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- Umiejętność zarządzania zespołem i nastawienie na pracę zespołową
- Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy wielozadaniowej
- Znajomość języka angielskiego i polskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki informacyjne

Godziny otwarcia

Poniedziałek–piątek

godz.: 8:00 –16:00

MK Job - agencja

rekrutacyjna

ul. Wielicka 250

30-663 Kraków

+48 607 355 106 - service in Polish

+48 536 354 643 - service in English

NIP: 6423216650

REGON: 382894748

KRS: 0000778248