1. pl
  2. en

21 lutego 2024

Koordynator/ Manager Projektów

Lokalizacja: Piekielnik (woj. małopolskie)

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za skuteczne zarządzanie projektami, koordynację zespołu oraz utrzymanie wysokiej jakości dostarczanych usług. Jeśli jesteś zdolny do strategicznego planowania i masz doświadczenie w zarządzaniu projektami, dołącz do nas!

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Umiejętności:

  • Nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • Koordynacja kandydatów,
  • Realizacja założonych celów
  • Monitoring potrzeb firm oraz działań konkurencji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Częściowo mobilną pracę w terenie
  • Atrakcyjny system wynagradzania: płacę podstawową, prowizję adekwatną do osiąganych wyników
  • Wsparcie zespołu rekrutacyjnego