1. pl
  2. en

14 lutego 2024

Operator maszyny natryskowej

Lokalizacja: Namestovo (Słowacja)

Posada operatora maszyny natryskowej to dynamiczne stanowisko, obejmujące obsługę zarówno maszyny natryskowej, jak i kabiny ręcznej do natryskiwania proszkowego i mokrego. Do obowiązków należy także szlifowanie nieszczelnych KTL, cięcie drutów oraz czytanie przewodników produkcyjnych. Operator jest odpowiedzialny za czyszczenie wyposażenia kabin proszkowych, obsługę komputera oraz przestrzeganie zasad BHP. Na tym stanowisku kluczowa jest precyzja i skrupulatność.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny natryskowej i kabiny ręcznej (natryskiwanie proszkowe oraz mokre)
  • szlifowanie nieszczelnych KTL, cięcie drutów
  • czytanie przewodników produkcyjnych
  • czyszczenie wyposażenia kabin proszkowych
  • obsługa komputera
  • przestrzeganie zasad BHP
  • precyzja i skrupulatność

Oferujemy:

  • 8,5€ netto na początek (po pozytywnej ocenie przełożonego: 9,5€ netto) + dieta na wyżywienie 3,22 €/przepracowany dzień + dodatek za transport 4,5 €/przepracowany dzień
  • przy całkowicie wypracowanej normie stawka godzinowa podwyższona o 1 €
  • umowa o pracę