1. pl
  2. en

14 lutego 2024

Operator robota spawalniczego

Lokalizacja: Namestovo (Słowacja)

Stanowisko wymaga umiejętności obsługi robotów spawalniczych, w tym ustawiania programów i osprzętu. Zakres obowiązków obejmuje prace ślusarskie podczas spawania, skupiając się na szyciu zespołów i podzespołów. Operator jest także odpowiedzialny za serwisowanie ZZ oraz wiązanie ładunków. Wymagana jest precyzja i skrupulatność w działaniu, a także przestrzeganie zasad BHP, uczestnictwo w szkoleniach i codzienny przegląd sprzętu.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • obsługa robota spawalniczego, ustawienie programu i osprzętu robota

  • prace ślusarskie podczas spawania.

  • prace związane z szyciem zespołów i podzespołów

  • serwis ZZ, wiązanie ładunków

  • przestrzeganie zasad BHP, udział w szkoleniach, codzienny przegląd sprzętu

  • precyzja i skrupulatność

Oferujemy:

  • 8,5€ netto na początek (po pozytywnej ocenie przełożonego: 9,5€ netto) + dieta na wyżywienie 3,22 €/przepracowany dzień + dodatek za transport 4,5 €/przepracowany dzień
  • przy całkowicie wypracowanej normie stawka godzinowa podwyższona o 1 €
  • umowa o pracę