20 marca 2024

Bagażowy na lotnisku

Lokalizacja: lotnisko w Hanower (Niemcy)

Bagażowy na lotnisku w Hanowerze odpowiada za sprawne i bezpieczne obsługiwanie bagażu i ładunków pasażerskich. Jego zadania obejmują załadunek i rozładunek bagażu z samolotów, sortowanie i transport bagażu do odpowiednich taśm odbiorczych oraz dbanie o to, aby bagaże trafiły do właściwych miejsc docelowych. Bagażowy musi również przestrzegać ścisłych procedur bezpieczeństwa i obsługi. Praca ta wymaga dobrej kondycji fizycznej, umiejętności pracy w zespole oraz zdolności do szybkiego reagowania w dynamicznym środowisku lotniska.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Znajomość języka niemieckiego (A2) oraz komunikatywny angielski .

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Załadunek i sortowanie bagażu/towarów.

  • Praca na płycie lotniska i w hali odpraw.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 1650 euro netto + premie.

  • Dodatek za pracę w niedzielę oraz nocną zmianę .

  • Praca zmianowa (70% pracy w nocy).

  • Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym opłacane przez pracodawcę.