04 czerwca 2024

Praca tymczasowa w branży przemysłowej (Szwajcaria)

Lokalizacja: niemieckojęzyczna część Szwajcarii m.in: Zurych, Bazylea, Lucerna

Poszukujemy osób na stanowiska: elektryk przemysłowy, ślusarz, konstruktor rolet, mechanik samochodowy, konstruktor maszyn rolniczych, mechanik maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, mechanicy samochodów ciężarowych, ślusarze, spawacze, konstruktorzy nadwozi, mechanicy budowlani, monterzy wind.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Preferowane osoby z ukończonym szkoleniem zawodowym/świadectwem czeladniczym/dyplomem ukończenia studiów wyższych lub co najmniej 3 letnim doświadczeniem zawodowym

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1

  • Elastyczność, sprawność fizyczna, samodzielność, uczciwość

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Szwajcarska umowa o pracę

  • Wynagrodzenie: 33 - 35 euro/h brutto (uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego)

  • Dieta 14 - 18 euro/dzień roboczy brutto

  • Szwajcarskie pozwolenie na pracę oraz pobyt, pakiet ubezpieczeń ( zdrowotne, emerytalne, na wypadek bezrobocia, wypadkowe)

  • Możliwość wzięcia nadgodzin

  • Możliwość cotygodniowych podróży do domu

  • Zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju w pensjonatach / kwaterach prywatnych (koszt 450 - 650 euro/miesięcznie potrącane z wynagrodzenia na koniec miesiąca)