07 maja 2024

 Brygadzista

Lokalizacja: Kraków lub Nowy Targ

Poszukujemy Brygadzisty z doświadczeniem zawodowym jako cieśla szalunkowy oraz co najmniej dwuletnim stażem na stanowisku kierowniczym. Wymagana jest umiejętność czytania i interpretacji planów technicznych oraz specyfikacji, a także znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy oraz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku brygadzisty,
  • Umiejętność czytania i interpretacji planów technicznych oraz specyfikacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy,
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz zdolność do pracy w zespole,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych.
  • Organizowanie i nadzorowanie prac związanych z montażem i demontażem szalunków,
  • Koordynacja zespołu cieśli szalunkowych w celu zapewnienia terminowego wykonania prac,
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu efektywnego realizowania projektu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, od 8000- 10000 zł netto
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach budowlanych,
  • Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalne warunki.