18 marca 2024

Dyrektor operacyjny/Chief Operating Officer (COO)

Lokalizacja: Kraków

MK Job, dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w rekrutacji i outsourcingu pracowników, poszukuje doświadczonego i zmotywowanego kandydata na stanowisko Chief Operating Officer (COO). Jesteśmy liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, a nasza misja to budowanie mostów między talentami a przedsiębiorstwami. W związku z ekspansją, poszukujemy osoby, która wesprze nas w dalszym rozwoju i optymalizacji operacji firmy.

Wymagania i obowiązki:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji pracy lub agencji rekrutacyjnej.
  • Silne kompetencje analityczne i strategiczne myślenie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Kierowanie codzienną operacyjną działalnością firmy, zapewniając wysoką wydajność i skuteczne zarządzanie zespołami.
  • Współpraca z CEO w zakresie strategii rozwoju firmy i implementacja nowych procesów biznesowych.
  • Nadzór nad projektami związanymi z optymalizacją kosztów i zwiększeniem efektywności operacyjnej.
  • Monitorowanie wyników finansowych firmy oraz odpowiedzialność za budżetowanie i raportowanie.
  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w krakowskim biurze.
  • Wynagrodzenie: 15.000 zł (B2B) + prowizja za zrealizowane targety.