1. pl
  2. en

21 marca 2024

Elektryk

Lokalizacja: Hamburg (Niemcy)

Elektryk zajmuje się wymianą, instalacją i naprawą lamp, a także instalowaniem nowych urządzeń elektrycznych i ich konserwacją. Do jego obowiązków należy również montaż instalacji elektrycznych w nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych. Elektryk odpowiada za konserwację, naprawę i przegląd istniejących instalacji elektrycznych. Ponadto, zajmuje się naprawą systemów domofonowych, systemów autoryzacji dostępu w budynkach oraz Systemów Sygnalizacji Pożarowej. Wymagana jest dokładność, umiejętności techniczne i znajomość aktualnych przepisów bezpieczeństwa.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Odpowiednie kwalifikacje zawodowe potwierdzone certyfikatami.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (B1).

  • Wymiana, instalacja i naprawa lamp, a także instalacja nowych urządzeń i ich konserwacja.

  • Montaż instalacji elektrycznych w nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych.

  • Konserwacja, naprawa i przegląd istniejących instalacji.

  • Naprawa: systemów domofonowych, autoryzacji dostępu w budynkach oraz Systemów Sygnalizacji Pożarowej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2200 € netto plus dodatki.

  • Pracę w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę.