1. pl
  2. en

03 czerwca 2024

Key Account Manager

Lokalizacja: Kraków (hybrydowo)

Główne obowiązki obejmują aktywne budowanie bazy Klientów oraz ich pozyskiwanie dla różnych branż na polskim rynku. Key Account Manager będzie prowadził proces negocjacyjny z potencjalnymi Klientami, reprezentował pracodawcę i uczestniczył w spotkaniach biznesowych.

Dodatkowe zadania to przeprowadzanie researchu z Działem Rekrutacji w celu kontroli realizacji potencjalnych kontraktów, analiza zapisów ramowych umów zawieranych z Klientami oraz budowanie trwałych relacji z Klientami. Kandydat będzie odpowiedzialny za raportowanie bieżących działań w ustalony sposób z bezpośrednim przełożonym.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług w agencji pracy lub pokrewnej branży

  • Umiejętność pozyskiwania Klientów różnymi dostępnymi kanałami

  • Systematyczność w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Aktywne budowanie bazy Klientów oraz ich pozyskiwanie dla różnych branż na polskim rynku

  • Prowadzenie procesu negocjacyjnego z potencjalnym Klientem

  • Reprezentowanie pracodawcy, uczestnictwo w spotkaniach biznesowych

  • Przeprowadzenie researchu z Działem Rekrutacji w celu kontroli realizacji potencjalnego kontraktu

  • Analiza zapisów ramowych umów zawieranych z Klientem

  • Budowanie relacji z Klientami

  • Raportowanie z bieżących działań w ustalony sposób z bezpośrednim przełożonym

Oferujemy:

  • Umowa o pracę: podstawa + jasny system premiowy z pozyskanego kontraktu

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań

  • W pełni profesjonalne wprowadzenie w struktury firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia