07 maja 2024

Kierowca do rozwożenia pracowników (preferowany emeryt)

Lokalizacja: Jordanów

Poszukujemy kierowcy do rozwożenia pracowników z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem. Preferowany kandydat powinien być emerytem, posiadać prawo jazdy kategorii B, a także wykazać się bezwypadkową historią kierowcy. Wymagana jest dyspozycyjność w godzinach porannych i popołudniowych, z elastycznością w przypadku zmian grafiku.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz bezwypadkowa historia kierowcy,
  • Dyspozycyjność w godzinach porannych i popołudniowych, z elastycznością w przypadku zmian grafiku,
  • Umiejętność komunikacji i pracy z ludźmi,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Codzienne rozwożenie pracowników z miejsca zamieszkania do miejsca pracy oraz z powrotem, 6:00, 10:00, 14:00, 18:00,
  • Zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży dla pasażerów,
  • Terminowe i punktualne dostarczanie pracowników do celu,
  • Pielęgnowanie dobrych relacji z pasażerami i dbanie o ich zadowolenie z usług transportowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, 4000 zł netto
  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość pracy w dynamicznym i przyjaznym zespole.