21 marca 2024

Konstruktor szaf sterowniczych

Lokalizacja: Eisenach (Niemcy)

Konstruktor szaf sterowniczych odpowiada za budowę szaf sterowniczych zgodnie ze specyfikacją, włączając w to podłączanie kabli. Jego zakres obowiązków obejmuje czytanie schematów obwodów zgodnie ze specyfikacjami, naprawę oraz rozwiązywanie problemów związanych z szafami sterowniczymi. Stanowisko to wymaga umiejętności technicznych, wiedzy z zakresu elektryki i elektroniki, a także zdolności do precyzyjnego śledzenia schematów i specyfikacji technicznych.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (A2/B1).

  • Budowa szaf sterowniczych zgodnie ze specyfikacją, w tym podłączanie kabli.

  • Czytanie schematów obwodów zgodnie ze specyfikacjami.

  • Naprawa i rozwiązywanie problemów z szafami sterowniczymi.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2200 euro netto + premie.

  • Dodatek za pracę w niedzielę oraz nocną zmianę.

  • Pracę w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.