25 marca 2024

Malarz budowlany

Lokalizacja: Pforzheim (NIemcy)

Malarz budowlany zajmuje się pracami malarskimi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wymagane jest prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, a także znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2. Do jego obowiązków należy również tapetowanie pomieszczeń oraz wykonywanie izolacji termicznej, co wymaga umiejętności precyzyjnej pracy i dobrej organizacji.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego min. A2.

  • Prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynku.

  • Tapetowanie pomieszczeń.

  • Izolacja termiczna.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2400€ netto plus dodatki.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę

  • Praca w systemie 1-zmianowym