20 marca 2024

Malarz przemysłowy

Lokalizacja: Nordenham (Niemcy)

Malarz przemysłowy zajmuje się malowaniem silników elektrycznych i ich komponentów, używając pistoletu na sprężone powietrze oraz pędzla. Do jego obowiązków należą również zadania okazjonalne, takie jak demontaż obudów i skręcanie podzespołów, co wymaga dokładności i umiejętności technicznych. Jest to stanowisko kluczowe dla zapewnienia estetyki oraz ochrony komponentów przed czynnikami zewnętrznymi.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód

  • Malowanie silników elektrycznych pistoletem na sprężone powietrze.

  • Malowanie komponentów silników elektrycznych pędzlem.

  • Zadania okazjonalne: demontaż obudów, skręcanie podzespołów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2400 € netto + dodatki zmianowe.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.

  • Pracę w systemie 3-zmianowym.