20 marca 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: Kippenheim (Niemcy)

Mechanik samochodowy odpowiada za samodzielne przeprowadzanie napraw pojazdów, w tym serwisowanie opon. Jego działania obejmują diagnostykę i kontrolę usterek, a także bezpośrednią obsługę klienta. To stanowisko wymaga znajomości różnych systemów pojazdów, umiejętności rozwiązywania problemów i dobrej komunikacji.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako Mechanik samochodowy.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

  • Gotowość dojazdu do miejsca pracy.

  • Samodzielne wykonywanie napraw pojazdów, w tym serwisowanie opon.

  • Diagnostyka oraz kontrola usterek.

  • Obsługa klienta.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2200 € netto plus dodatki zmianowe.

  • Praca w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.