21 marca 2024

Mechanik samochodowy / mechatronik

Lokalizacja: Kippenheim (Niemcy)

Mechatronik samochodowy specjalizuje się w samodzielnym wykonywaniu serwisów samochodowych i oponiarskich dla wszystkich popularnych typów pojazdów. Jego zakres obowiązków obejmuje przeprowadzanie diagnostyki usterek, inspekcje oraz przygotowanie opon. To stanowisko wymaga połączenia wiedzy z zakresu mechaniki, elektroniki oraz informatyki, co umożliwia skuteczne rozwiązywanie szerokiego spektrum problemów technicznych związanych z nowoczesnymi pojazdami.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (B2).

  • Gotowość dojazdu do miejsca pracy.

  • Samodzielne wykonywanie serwisów samochodowych i oponiarskich na wszystkich popularnych typach pojazdów.

  • Przeprowadzanie diagnostyki usterek, inspekcji i przygotowania opon.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 € netto plus dodatki zmianowe.

  • Praca w systemie 1-2 zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.