29 maja 2024

Monter rusztowań elewacyjnych

Lokalizacja: cała Francja (Bordeaux, Auxerre, Gwadelupa, Martynika, itp.)

Poszukujemy dla naszego Klienta 10 osób do pracy przy montażu rusztowań. Jesteśmy zainteresowani współpracą z kierownikami oraz samodzielnymi monterami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy montaż rusztowań elewacyjnych, dbałość o bezpieczeństwo na miejscu pracy oraz współpracę z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Oferujemy stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • montaż rusztowań elewacyjnych oraz zabezpieczeń

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • kierownik brygady musi znać język francuski

  • ukończone francuskie szkolenie z zakresu rusztowań

  • mile widziany certyfikat RC1 i RC2

Oferujemy:

  • 12€/h + dodatek delegacyjny 15€/dzień + żywieniowy 10.10€/dzień

  • Razem zarobek dla pracownika przy 35 h: 2200€ i 39h: 2400€.