21 marca 2024

Operator CNC

Lokalizacja: Pforzheim (Niemcy)

Operator CNC jest odpowiedzialny za obsługę i programowanie sterowania Stiefelmayer 840D oraz Siemens 840D. Zajmuje się samodzielnym ustawianiem zadań cięcia i spawania na systemach laserowych CNC. Dodatkowo, operator kontroluje i dokumentuje etapy produkcji, wykorzystując do tego suwmiarkę pomiarową, mikrometry i sondy pomiarowe. Przeprowadza pomiary za pomocą projektora i maszyny pomiarowej Keyence IM6125, zapewniając wysoką jakość i dokładność wykonania. To stanowisko wymaga szczegółowej wiedzy technicznej, umiejętności precyzyjnego pomiaru oraz zdolności zarządzania zespołem.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (B1).

  • Obsługa systemu cięcia laserowego (sterowanie Stiefelmayer 840D).

  • Samodzielne ustawianie zadań cięcia i spawania na systemach laserowych CNC (sterowanie: Siemens 840D).

  • Instruowanie i kierowanie pracownikami.

  • Zwalnanie przedmiotu obrabianego zgodnie z rysunkiem.

  • Kontrola i dokumentacja etapów produkcji (w tym samokontrola pracowników) za pomocą suwmiarki pomiarowej, mikrometrów i sond pomiarowych, pomiary za pomocą projektora i maszyny pomiarowej (Keyence IM6125).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 € netto plus dodatki.

  • Praca w systemie 2-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę.