21 marca 2024

Operator frezarki / Operator tokarki CNC

Lokalizacja: Crailsheim / Fichtenau (Niemcy)

Operator frezarki/tokarki CNC produkuje precyzyjne części z aluminium, stali nierdzewnej, i tworzyw sztucznych, wykonując obróbkę skrawaniem, w tym toczenie, frezowanie, wiercenie, i szlifowanie. Zajmuje się ustawieniem maszyny, doborem narzędzi, oraz programowaniem maszyny CNC dla pojedynczych części, bez produkcji seryjnej.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe.

  • Znajomość programów CAD/CAM.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (A2).

  • Produkcja precyzyjnych komponentów, zespołów, rysunków, próbek oraz zestawów danych.

  • Produkcja pojedynczych części - bez produkcji masowej.

  • Obróbka aluminium, stali nierdzewnej, stali chromowej lub tworzyw sztucznych.

  • Technologia obróbki skrawaniem, toczenie, frezowanie.

  • Frezowanie, wiercenie, szlifowanie tarczowe (wewnątrz + na zewnątrz) stal aluminium stal nierdzewna maszyna.

  • Ustawienie i wyposażenie maszyny.

  • Tworzenie/ustawianie programu do etapu frezowania.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2200 euro netto + premie.

  • Dopłata za niedzielę oraz nocną zmianę.

  • Praca w systemie 2-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacane przez Firmę.