1. pl
  2. en

21 marca 2024

Operator frezarki CNC

Lokalizacja: Georgensgmünd (Niemcy)

Operator frezarki CNC odpowiada za czytanie rysunków technicznych i obsługę urządzeń pomiarowych. Jego obowiązki obejmują konfigurację i obsługę maszyn CNC (5+3 osie), samodzielne pomiary oraz kontrolę narzędzi frezarskich, a także ustawianie i obsługę urządzeń dźwigowych. Pracuje zgodnie z otrzymanymi rysunkami, kontrolując produkty według specyfikacji jakościowych. Zajmuje się także sprawdzaniem maszyny przed uruchomieniem, jej konserwacją, drobnymi naprawami i czyszczeniem oraz serwisowaniem. Operator reguluje maszynę i kontroluje jakość podczas korekty programu, a także zajmuje się programowaniem i kontrolą maszyny w zależności od zamówienia. To stanowisko wymaga umiejętności technicznych, precyzji oraz znajomości obsługi maszyn CNC.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (A2).

  • Czytanie rysunków technicznych.

  • Obsługa urządzeń pomiarowych.

  • Konfiguracja i obsługa maszyn CNC (5+3 osie).

  • Samodzielne pomiary oraz kontrola narzędzi frezarskich.

  • Ustawianie i obsługa urządzeń dźwigowych.

  • Praca zgodnie z otrzymanymi rysunkami.

  • Kontrola produktów zgodnie ze specyfikacjami jakościowymi.

  • Sprawdzanie maszyny przed uruchomieniem lub przejęciem od przekazującego, konserwacja, drobne naprawy i czyszczenie oraz serwisowanie.

  • Regulacja maszyny oraz kontrola jakości podczas korekty programu.

  • Programowanie oraz kontrola maszyny w zależności od zamówienia.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 euro netto + premie.

  • Pracę w systemie 3-zmianowym.

  • Dopłata za niedzielę oraz nocną zmianę.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacane przez pracodawcę.