27 maja 2024

Operator linii produkcyjnej (produkcja opakowań)

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje przygotowanie linii produkcyjnej do pracy, włączanie i uruchamianie maszyn oraz sprzętu. Operator będzie odpowiedzialny za realizację produkcji zgodnie z procedurami i założeniami planu produkcyjnego, przezbrojenia maszyn, stałą kontrolę jakości produkowanych wyrobów na linii oraz raportowanie przebiegu produkcji.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Umiejętności techniczne w zakresie przezbrajania i ustawiania maszyn

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Gotowość do pracy w weekendy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Przygotowywanie linii produkcyjnej do pracy, włączanie i uruchamianie maszyn oraz sprzętu.

  • Realizacja produkcji zgodnie z procedurami i założeniami planu produkcyjnego.

  • Przezbrojenia maszyn.

  • Stała kontrola jakości produkowanych wyrobów na linii.

  • Raportowanie przebiegu produkcji.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 4730 PLN brutto / miesiąc

  • Kwartalna premia w wysokości 630 PLN brutto / 3 miesiące (uzależniona od jakości pracy)

  • Pierwsza umowa na 3 miesiące (okres próbny), druga umowa na 1 rok, trzecia umowa na stałe

  • Praca zmianowa: 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)