20 marca 2024

Operator obróbki drewna

Lokalizacja:  Stimpfach (Niemcy)

Osoba na tym stanowisku obsługuje maszyny i urządzenia przeznaczone do cięcia, szlifowania, frezowania, wiercenia czy strugania drewna. Ma za zadanie ustawienie parametrów maszyn, nadzorowanie ich pracy oraz dbanie o ich regularne konserwacje i drobne naprawy, aby zapewnić ciągłość i efektywność produkcji. Wymaga to zarówno umiejętności technicznych, jak i dokładności, ponieważ precyzyjna obróbka drewna ma bezpośredni wpływ na jakość końcowych produktów. Dodatkowo, operator musi przestrzegać norm bezpieczeństwa pracy oraz być gotowym do szybkiego reagowania w przypadku awarii urządzeń.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • DOŚWIADCZENIE NIEWYMAGANE - mile widziane jednak doświadczenie na stanowisku operatora maszyn i urządzeń.

  • Znajomość języka niemieckiego (B1).

  • Znajomość zagadnień technicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność, elastyczność.

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w soboty (tylko w przypadku bardzo dużych zamówień).

  • Załadunek, ustawianie i obsługa maszyn, usuwanie drobnych usterek.

  • Zapewnienie płynnego przepływu produkcji.

  • Obsługa nowoczesnych maszyn pakujących firmy Schubert GmbH.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2000 euro netto + premie.

  • Dodatek za pracę w niedzielę oraz nocną zmianę.

  • Praca w systemie 2-3 zmianowym (06:00 - 14:30, 14:30 - 23:00, 23:00 - 06:00).

  • Możliwa praca w soboty (06:00 do 12:00).

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacane przez pracodawcę.