20 marca 2024

Operator obróbki metalu

Lokalizacja: Georgensgmünd (Niemcy)

Operator obróbki metalu zajmuje się tworzeniem form, części maszyn, narzędzi oraz szablonów do wiercenia, zgodnie ze specyfikacjami. Obowiązki obejmują frezowanie, toczenie, naprawy, a także konserwację maszyn i urządzeń fabrycznych. Pracownik ustawia i obsługuje urządzenia dźwigowe, wspiera produkcję, dba o porządek na stanowisku i przestrzega standardów jakości oraz przepisów firmy. Wymaga to precyzji, umiejętności technicznych i znajomości obróbki metali.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Znajomość języka niemieckiego (B1).

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Wykonywanie form zgodnie ze specyfikacją zamówienia.

  • Obróbka metalu (frezowanie i toczenie).

  • Produkcja części maszyn, narzędzi, szablonów do wiercenia.

  • Konserwacja maszyn oraz wyposażenia fabrycznego.

  • Ustawianie i obsługa urządzeń dźwigowych.

  • Wsparcie działu produkcji.

  • Dbanie o czystość miejsca pracy.

  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów Firmy oraz standardów jakości.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 euro netto + premie.

  • Dodatek za pracę w niedzielę oraz nocną zmianę.

  • Pracę w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.