21 marca 2024

Operator prasy krawędziowej

Lokalizacja: Reichenau (Niemcy)

Operator prasy krawędziowej jest odpowiedzialny za ustawianie prasy krawędziowej oraz jej obsługę, w tym obróbkę materiału, sprawdzanie krawędzi, szlifowanie, wiercenie i gięcie. Jego zakres obowiązków obejmuje również pomoc przy montażu. To stanowisko wymaga znajomości obsługi pras krawędziowych i zdolności do precyzyjnej obróbki materiałów, zapewniając wysoką jakość wykończenia.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe.

  • Umiejętność czytania rysunków oraz znajomość  sekwencji programu.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (B1).

  • Ustawianie prasy krawędziowej.

  • Obsługa prasy krawędziowej: obróbka materiału, sprawdzanie krawędzi, szlifowanie, wiercenie, gięcie.

  • Pomoc przy montażu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 € netto plus dodatki.

  • Praca w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę.