1. pl
  2. en

21 marca 2024

Pracownik obróbki metali

Lokalizacja: Crailsheim (Niemcy)

Pracownik obróbki metali zajmuje się obsługą maszyn do cięcia strumieniem wody, korzystając z gotowych programów NC. Odpowiada za wyjmowanie blachy, ładowanie systemu, a także kontrolę jakości wyprodukowanych elementów, w tym pomiar wymiarów i chropowatości. Zajmuje się kompilacją części do dalszego przetwarzania, etykietowaniem i dokumentowaniem danych części. Dodatkowo, wykonuje załadunek i rozładunek materiałów za pomocą wózka widłowego, monitoruje poziom zapasów, konfiguruje programy obróbcze oraz dba o konserwację i prawidłowe funkcjonowanie maszyn.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (A2/B1).

  • Uprawnienia na wózek widłowy.

  • Doświadczenie zawodowe potwierdzone certyfikatami.

  • Dostęp do gotowych programów NC.

  • Wyjmowanie blachy i ładowanie systemu cięcia strumieniem wody.

  • Kontrola jakości (kontrola wymiarów, pomiar chropowatości itp.).

  • Kompilacja artykułów do dalszego przetwarzania.

  • Etykietowanie i dokumentowanie danych części.

  • Załadunek i rozładunek przychodzących transportów za pomocą wózka widłowego.

  • Monitorowanie poziomu zapasów.

  • Konfiguracja programów.

  • Konserwacja i dbałość o maszyny.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 euro netto + premie.

  • Dodatek za pracę w niedzielę oraz nocną zmianę.

  • Praca w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.