05 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja:  St-Blasien (Niemcy)

Oczekujemy umiejętności pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie, a także zdolności do montażu komponentów technicznych i mechanicznych, przygotowywania zespołów oraz części dodatkowych. Do zadań należy również instalacja komponentów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych. W zależności od działu, praca może obejmować obsługę pojazdów wysokiego napięcia i akumulatorów, wykonywanie prac malarskich lub przeprowadzanie końcowych odbiorów maszyn.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód

  • Znajomość języka niemieckiego A2-B1

  • Wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie w produkcji/montażu lub jako lakierni

  • Znajomość sektora pojazdów użytkowych, dużych maszyn rolniczych lub sektora motoryzacyjnego

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie

  • Montaż komponentów technicznych oraz mechanicznych w zamiatarkach drogowych i maszynach do obsługi zimowej

  • Przygotowywanie zespołów oraz części dodatkowych

  • Instalacja komponentów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych

  • W zależności od działu: możliwa praca przy pojazdach wysokiego napięcia i akumulatorach, wykonywanie prac malarskich  lub przeprowadzanie końcowych odbiorów maszyn

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2500 € netto  plus premie (dodatek za pracę w niedzielę i nocną zmianę)

  • Pracę w godzinach: pon-czw 06:30 - 15:45, pt 06:30 - 12:45

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez Firmę