1. pl
  2. en

21 marca 2024

Technik elektronik / Inżynier mechatroniki

Lokalizacja: Würzburg (Niemcy)

Technik elektronik / Inżynier mechatroniki w dwuosobowym zespole będzie odpowiedzialny za wsparcie i konserwację technologii budowlanej, w tym systemów TGA, PC/biuro i telekomunikacji. Obowiązki obejmują naprawę, konserwację i serwis technologii przenośników obsługiwanych przez PLC, zapewnienie zgodności z firmowymi standardami jakości oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji. Technik będzie koordynował współpracę z firmami zewnętrznymi i aktywnie uczestniczył w realizacji projektów. Wymagana jest wiedza z zakresu elektroniki i mechatroniki, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do zarządzania projektami.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (B2).

  • Wsparcie i konserwacja technologii budowlanej (TGA, PC / biuro, telekomunikacja).

  • Naprawa, konserwacja i serwis technologii przenośników obsługiwanych przez PLC.

  • Zapewnienie zgodności ze standardami jakości firmy oraz dbanie o związaną z tym dokumentację.

  • Koordynację i współpracę z firmami zewnętrznymi.

  • Ponadto będziesz z nami aktywnie uczestniczyć w ciekawych  projektach.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 € netto plus premie.

  • Pracę w systemie 2-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.