1. pl
  2. en

25 marca 2024

Technik elektroniki/mechatroniki

Lokalizacja: Waltershausen/Apfelstädt (Niemcy)

Technik elektroniki/mechatroniki, z prawem jazdy kat. B i własnym samochodem oraz znajomością języka niemieckiego na poziomie B1, specjalizuje się w serwisie przemysłowym. Obejmuje to konserwację, kontrolę, testowanie i naprawę maszyn produkcyjnych. Jest odpowiedzialny za usuwanie usterek, konfigurację i testowanie systemów, ocenę uszkodzeń oraz naprawę, a także konwersję i montaż. To stanowisko wymaga szerokiej wiedzy technicznej, umiejętności diagnostycznych oraz zdolności do samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego min. B1.

  • Serwis przemysłowy: konserwacja, kontrola, testowanie oraz naprawa maszyn produkcyjnych.

  • Usuwanie usterek, konfiguracja oraz testowanie systemów.

  • Ocena uszkodzeń i naprawa.

  • Konwersja i montaż.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2400 € netto plus dodatki.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym jest opłacane przez pracodawcę.

  • Praca w systemie 1/2-zmianowym.