03 czerwca 2024

Zbiór pieczarek

Lokalizacja: Horst oraz Overloon (granica niemiecko-holenderska)

Rozpoczęcie pracy: 17.06.2024 (4 osoby)

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Gotowość do podjęcia stałej pracy na okres roku

  • Doświadczenie w zbiorach - głównie pieczarek

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Pracowitość, uczciwość oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy na podstawie umowy na czas określony (12 miesięcy w tym 1 miesiąc okresu próbnego)

  • Praca 5-6 dni w tygodniu (38 - 45 godzin) + jedna zmiana 7:00 - 17:00

  • Wynagrodzenie: 13,27 euro brutto (od 1 lipca 2024 13,68 euro ) - możliwość wypracowania bonusu

  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie

  • 20 dni płatnego urlopu + dodatek wakacyjny wypłacany raz w czerwcu

  • Możliwość wykorzystania nadgodzin jako dodatkowy urlop płatny

  • Dojazd do pracy oraz na zakupy samochodami służbowymi

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych (płatne 12,50 euro/dzień)