21 marca 2024

Elektryk / konstruktor szaf sterowniczych

Lokalizacja: Hünfeld (Niemcy)

Elektryk/konstruktor specjalizuje się w budowie poszczególnych komponentów, takich jak szafy rozdzielcze czy skrzynki rozdzielcze, zgodnie ze schematami. Zakres jego obowiązków obejmuje okablowanie systemów według schematu obwodu oraz sprawdzanie wyników pracy za pomocą technologii pomiarowej. To stanowisko wymaga głębokiej wiedzy technicznej, umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz precyzji w wykonywaniu skomplikowanych zadań technicznych, zapewniając wysoką jakość i bezpieczeństwo instalacji elektrycznych.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Ukończone szkolenie dla elektryków/elektroników lub mechatroników.

  • Doświadczenie zawodowe w firmie zajmującej się inżynierią mechaniczną.

  • Solidne doświadczenie w zakresie instalacji i inżynierii elektrycznej.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Znajomość języka niemieckiego (A2/B1).

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Staranność, elastyczność oraz ukierunkowanie na jakość.

  • Budowa poszczególnych komponentów zgodnie ze schematami np. szafy rozdzielcze, skrzynki rozdzielcze itp.

  • Okablowanie systemów zgodnie ze schematem obwodu.

  • Sprawdzanie wyników pracy za pomocą technologii pomiarowej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2200 € netto plus dodatki.

  • Pracę w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.