20 marca 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja: Norymberg (Niemcy)

Mechanik samochodów ciężarowych zajmuje się kompleksową kontrolą, konserwacją i serwisowaniem pojazdów użytkowych. W jego zakres obowiązków wchodzi serwis hamulców i obrotomierza, a także dokładne badania układów technicznych pojazdów. To stanowisko wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej oraz umiejętności diagnostycznych, aby zapewnić sprawne i bezpieczne funkcjonowanie wszystkich systemów ciężarówek.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Ukończone szkolenie z zakresu mechaniki samochodów ciężarowych.

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. C / C+E.

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (A2-B1).

  • Kontrola, konserwacja i serwisowanie pojazdów użytkowych.

  • Serwis hamulców i obrotomierza.

  • Badania układów technicznych pojazdów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2400 € netto plus dodatki zmianowe.

  • Praca w systemie 1-zmianowym.

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym opłacone przez pracodawcę.